UROCZYSTA GALA

/UROCZYSTA GALA
UROCZYSTA GALA2019-06-11T10:26:57+00:00

UROCZYSTA GALA

ZAMEK NIDZICA

Sobota, 24.08.2019

Uroczysta Gala wieczorna odbędzie się na dziedzińcu nidzickiego XIV wiecznego zamku. Gala zostanie uświetniona obecnością Pana Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego oraz innych znamienitych gości z kraju i zagranicy, jak również przedstawicieli organizatorów, sponsorów i zaproszonych gości. W ramach części oficjalnej przewidziane jest wystąpienie Pana Ministra oraz wręczenie medali: ,,Zasłużony dla Rolnictwa” dla osób, które w sposób wyjątkowy przyczyniły się do rozwoju polskiej branży ziemniaczanej.Organizatorzy przygotowali również nagrody za innowacje w branży jakie zostaną zaprezentowane na XXVI Krajowych Dniach Ziemniaka – POTATO POLAND 2019 NIDZICA. Po zakończeniu części oficjalnej nastąpi uroczysty koncert Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, który ma przenieść gości w świat polskiej historii, kultury i sztuki. Po  części artystycznej zostanie podana kolacja z przysmakami kuchni polskiej oraz rozpocznie się  zabawa taneczna. Przewidziane są również dodatkowe atrakcje z takie jak profesjonalne walki rycerskie czy pokaz fajerwerków.

Gala jaka odbędzie się w sobotni, sierpniowy wieczór na nidzickim zamku ma na celu podniesienie nie tylko rangi polskiej branży ziemniaczanej ale również polskiego i europejskiego rolnictwa. Zarówno część oficjalna, artystyczna jak i rozrywkowa, postawiona na wysokim poziomie ma umożliwić uczestnikom branży i obecnym gościom świętowanie XXVI KDZ – POTATO POLAND 2019 NIDZICA.

PLAN WIECZORU:

19.00-19.15 – Rejestracja – Powitanie Gości

19.15-20.00 – część oficjalna

20.00-21.00 – koncert filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

21.00  – zabawa taneczna

23.00 –  pokazy walk rycerskich

24.00 – pokaz sztucznych ogni

Zarejestruj się
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda